בתי ספר לאיפור

בתי ספר לאיפור

מזל טוב!!
החלטת ללכת על זה ולהגשים את חלום חייך. את הולכת ללמוד איפור בדרך המקצועית. עד היום שיחקת עם הצבעים השונים, איפרת חברות, והתאמת צבעים. עכשיו תוכלי לעשות את זה בגדול! כל מה שנותר לך הוא לבחור בית ספר לאיפור שילמד אותך בצורה הטובה, נוחה ונעימה ביותר את רזי המקצוע.

להלן מספר אפשרויות העומדות בפניך:

 • גיורא שביט
  בית ספר ידוע, הכולל שלושה סניפים ברחבי הארץ וכן סניפים בארגנטינה ושיתופי פעולה עם בתי ספר לאיפור ברחבי העולם. הוא נוסד ב1987, על ידי גיורא שביט עצמו, המאפר היחיד בארץ המתמחה באיפור של אפקטים, איפור פיסולי ורובוטכניקה. בנוסף, שביט השיק קו מוצרי קוסמטיקה טבעיים ומייבא מוצרי איפור איכותיים ארצה. בבית הספר תמצאי מגוון קורסים החל מאיפור בסיסי, דרך קורס מאסטר באיפור כלות וכלה בקורס איפור אומנותי לקולונע ותיאטרון.
 • איל מקיאג'
  מכללה מוכרת המונה ארבעה סניפים בארץ. המכללה הוקמה על ידי גלית ורטהים, בעלת נסיון עשיר בתחום בארץ ובעולם. תחת המותג איל מקיאג' השיקה ורטהים קו מוצרי איפור בכ-21 חנויות ברחבי הארץ, בהן ניתן למצוא מאפרות מקצועיות שיתאימו לך איפור איכותי. המכללה מציעה שלל קורסים באיפור לתחומיו השונים: מקורס איפור בסיסי ועד קורס איפור לצרכי הטלוזיה.
 • ירין שחף
  את המכללה שנוסדה בשנת 1986 פתח ירין שחף, הנחשב לאחד מבכירי המאפרים בישראל. המכללה מציעה מסלול לימוד איפור יופי מקצועי, לימוד איפור אומנותי (קליפים, אופנה, בלט, אופרה, תיאטרון, הדמיית פצועים, ציורי גוף ועוד) וכן קורס איפור אישי הכולל שלושהמפגשים ומלמד אותך איך לאפר את עצמך בצורה המתאימה לך ביותר, עם מיטב המוצרים תוך זמן קצר.
 • איב סנטר
  מכללה הכוללת שני סניפים בארץ, והוקמה על ידי עידית גור לפני כ-25 שנה. גור, בוגרת מדעי הבריאות באוניברסיטת בר אילן, היא קוסמטיקאית בכירה ובעלת תעודת הוראה באיפור קבוע של האיגוד המקצועי הבינלאומי לאיפור קבוע. במכללה מגוון מסלולי לימודים המשתנים מפעם לפעם בהתאם לצווי האופנה. פרט לקורסים בתחומי הקוסמטיקה השונים, תוכלי למצוא במכללה קורס באיפור יופי מקצוע וכן קורס איפור קבוע.
 • נטשה דנונה
  נטשה דנונה, ילידהת קרואטיה היא אומנית איפור מובילה שזכתה כבר פעמיים בתואר מאפרת השנה בתחרות האוסקר של עולם האופנה. כל הקורסים הנלמגים בסטודיו הינם בהדרכתה האישית, וכן מעודדים התבוננות עמוקה ויצירתיות מתפרצת. בסטודיו של דנונה תוכלו למצוא קורס מאפרת מקצועית, וכן קורס ייחודי בארץ המיועד לבוגרי הקורס הבסיסי ושמו TOP FASHION DEGREE בשיתוף חברת דיור. בנוסף קיים קורס הדרכה לאיפור עצמי לקבוצות ויחידים.

האפשרויות רבות ומגוון הקורסים רחב. בדקי והשווי מחירים, קבלי המלצות מחברות ומלקוחות המכללות השונות, התרשמי מצוות המורים, מגודל הכיתות ומקדמת המכשירים. גם אם בית הספר אינו נמצא באיזור מגורייך, לעיתים שווה לנסוע פעמיים בשבוע ולו בשביל להתגאות בתעודה מוכרת ולרכוש ידע רלוונטי וממצה.
בהצלחה!